Vítá Vás hospůdka U Maci

Hospůdka U Maci představuje rodinné prostředí s přátelskou obsluhou nabízející dobré pití a výborné pokrmy připravované z poctivých surovin.

Naše pokrmy jsou připravované z čerstvých i některých regionálních surovin. V naší nabídce naleznete jak dobroty k pivu či vínu, tak poctivé české jídlo, nějaký ten steak, salát či sezónní jídlo. U nás vaříme s láskou. Pečeme si třeba vlastní bulky na oblíbené hovězí burgery. Jedlíci pak u nás ocení vlastnoručně připravované kynuté knedlíky podávané k výborné svíčkové. Gurmáni si pak můžou pochutnat na naši zvěřinové nebo kachní paštice či husích játrech v sádle.

Co by Vám určitě nemělo utéct jsou Macovi dobroty mezi které patří nejen Macova poctivá vepřová a zvěřinová klobása, ale také domácí uzené, které stojí za to ochutnat.
Věříme, že si naše jídlo oblíbíte tak jako nás a naše služby.

Připravujeme pro Vás i gastronomické dny, hody či večery s Macou, které už ne jednou proběhly v Restauraci U Macků v kruhu svých přátel a sklidily nemalý úspěch. Určitě se máte na co těšit.

Ptáte se, proč jsme se rozhodli otevřít?

Máme rádi kvalitu, ať už jsme kdekoliv, třeba v pohodlí domova, na cestách, výletě či turistice. Myslíme si, že právě místo jako je Svatý Kopeček by si ji zasloužil, jelikož svou polohou a rozmanitostí nabízí ideální podmínky pro sportovní i rekreační vyžití. Takže si zde každý přijde na své.

Naším cílem je spokojený host. Proto klademe velký důraz na naši nabídku a s nimi služby spojené. Můžete se tak těšit na oblíbené regionální pivo Litovel, moravská vína z vinařské podoblasti Slovácka a výbornou italskou kávu Pavin Caffe. Chceme tak docílit, aby našim hostům pivo a jídlo chutnalo, cítili se zde dobře a rádi se k nám vraceli.
Proto jsme také nekuřácká hospůdka s příjemným prostředím nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti.

V hospůdce lze uspořádat menší oslavy různého typu, narozeniny, dětské oslavy,soukromé akce, párty, ale i menší firemní večírky či školení a služby s nimi spojené jako je např. výzdoba interiéru, narozeninové dorty aj. Celková kapacita je 66 míst.
Mimo to disponujeme menším salónkem s 33 místy, které se dají přizpůsobit podle Vaších přání a potřeb. Při oslavě jsme ochotni v salónku pohostit maximálně 25 až 29 osob.

Hospůdka má také letní zahrádku o 44 míst, kde se dá hezky posedět s přáteli u skleničky dobrého vína.

Těšíme se na Vás.

Máca s Pájou